Twoja dieta powinna być
Zdrowa i zbilansowana.

Dietetyka

Kolejnym krokiem do Twojego sukcesu jest zdrowa i zbilansowana dieta.

Dieta powinna stać się Twoim stylem odżywiania. To nie jest stan przejściowy, to nowa Ty. Aby była skuteczna musi być odpowiednio dobrana do Twojej sytuacji. Powinna wprowadzić trwałe zmiany w Twoim menu, takie, które będą Ci smakować. Zadbamy o to.

Konsultacje dietetyczne

Jak wygląda wizyta:

Podczas pierwszej wizyty poznasz swojego eksperta, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała.  Zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, a także określi współczynnik BMI. Ekspert przeprowadzi także z Tobą dokładny wywiad dietetyczno-medyczny dotyczący oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych, stylu życia, trybu pracy, przebytych chorób, przyjmowanych leków i dolegliwości, z którymi się borykasz, a nawet upodobań smakowych i ulubionych potraw. Zapyta Cię także o Twoje emocje i oczekiwania wobec kuracji.

Nie obawiaj się.. Badanie składu ciała nie jest nieprzyjemne ani bolesne. Zadbamy aby spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze . Szczera rozmowa to podstawa udanej współpracy, więc otwarcie powiedz ekspertowi co Cię do niego sprowadza, opowiedz o swoich wątpliwościach, obawach i zadaj nurtujące Cię pytania.

Na podstawie zebranych podczas spotkania informacji ekspert określi zapotrzebowanie kaloryczne Twojego organizmu i zaproponuje kurację dobraną do jego potrzeb. Opowie jak będzie przebiegać dieta i wyjaśni jej zasady. Nie musisz podejmować decyzji o podjęciu kuracji od razu oczywiście możesz zdecydować się na rozpoczęcie diety już na pierwszej wizycie – otrzymasz wtedy zalecenia dietetyczne ale możesz także pójść do domu i na spokojnie wszystko przemyśleć i umówić się na rozpoczęcie kuracji w dogodnym dla Ciebie terminie.

Głogów

Gotowa na zmianę?

Głogów

ul. Polska 39
67-200 Głogów

tel.: +48 791 502 233
e-mail.: recepcja@studiokobietglogow.pl

Lubin

ul. Sportowa 9
59-300 Lubin

tel.: +48 578 262 363
e-mail.: recepcja@studiokobietlubin.pl

Uzyskano Subwencję Finansową z PFR.